Wernisaż wystawy Grupy AF13

W piątek 24 października na foyer RCOS w Dobczycach odbył się wernisaż wystawy fotografii Ogólnopolskiej Grupy Twórczej ART FOKUS 13. Grupa zaprezentowała swoje zdjęcia w Dobczycach w ramach cyklu wystaw przeglądowych w terenie. Wernisaż zgromadził wiele osób, które fotografią się pasjonują.

Grupa AF13 to fotografowie i fotograficy z całego kraju. Większość z to członkowie Stowarzyszenia Twórców FOTOKLUBU Rzeczypospolitej Polskiej.
Przynależymy także do regionalnych stowarzyszeń fotograficznych. Ale przede wszystkim AF13 to grupa zbudowana na solidnej podstawie jaką jest Przyjaźń, która łączy, buduje i pomaga tworzyć. Każdy z nas jest twórcą, którego pasją jest Fotografia. Każdy z członków grupy idzie inną Jej drogą – tą, na której dobrze się czuje i jest jej wyśmienitym użytkownikiem. A każda z tych dróg krzyżuje się i łączy w AF13 – grupie ludzi wyjątkowych. Chcemy swoją obecnością i naszą twórczością ukazywać świat w inny – niecodzienny sposób, chcemy przekazywać jego oblicza widziane oczyma naszych dusz. Chcemy tworzyć coś co nie będzie martwą kopią natury, a coś co będzie żyło i zapadało w ludzkiej pamięci, wywierało wpływ na innych. Chcemy by na naszych fotografiach czas zatrzymywał się i choć na chwilę zatrzymywał widza – mniej czy bardziej świadomego uczestnika Życia…” – piszą o sobie na swojej stronie: af13.pl

 

no images were found