Uchwycić, co najpiękniejsze. Świat w obiektywie mgFoto

Wystawa fotografii Stowarzyszenia Myślenickiej Grupy Fotograficznej „mgFoto” miała swoją premierę w Muzeum Regionalnym „Dom Grecki” w Myślenicach 19 lipca, a na przełomie sierpnia i września mogli zobaczyć ją także mieszkańcy gminy Dobczyce. Krótko wprawdzie gościła we foyer dobczyckiego RCOS, ale i tak spotkała się z dużym zainteresowaniem.

To przeglądowa wystawa Stowarzyszenia, na której zaprezentowano zdjęcia 12. fotografów: Marka Kosiby, Stanisława Jawora, Mieczysława Nowaka, Mariusza Węgrzyna, Pawła Hechsmana, Pawła Stożka, Grzegorza Żądły, Roberta Wilkołka, Michła Zięby, Janusza Trzcińskiego, Magdaleny Zych, Michała Turczyka; z różnych zakątków świata, ale także portrety.
Dodatkowo – w czasie wernisażu – można było obejrzeć projekcję zdjęć Marka Kosiby z podróży po Stanach Zjednoczonych.
Stowarzyszenie Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto” po raz pierwszy zaistniało, jako nieformalna Myślenicka Grupa Fotograficzna w Galerii „Pod Belką” w 2005 r. w Myślenicach gdzie mieli pierwszą swoją wystawę. W Dobczycach mogliśmy oglądać fotografie grupy na zamku oraz na prace indywidualne członków „mgFoto”
Wystawa gościła w Dobczycach na zaproszenie Stowarzyszenia KAT Dobczyce. Więcej prac członków grupy mgFoto można oglądać na stronie www.mgfoto.pl

no images were found